Bezdyskusyjnie TAK!
Dlaczego?

Po pierwsze,
dlatego, że kosmetolożki znają się na rzeczy! Studiują kosmetologię, czytają książki, ciągle jeżdżą na szkolenia i poznają nowe techniki dbania o Ciebie. Jednym słowem: są specjalistkami w swojej dziedzinie, które chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami. Dzięki temu możesz dowiedzieć się, jak prawidłowo dbać o swoją skórę, pielęgnować ją tak, aby długo pozostawała świeża i młoda. Ponadto mają bezpośredni dostęp do wszelkich nowinek ze świata kosmetycznego i… chętnie się nimi dzielą! Możesz zatem dowiedzieć się naprawdę wielu ciekawych rzeczy podczas jednej wizyty. Nie bój się pytać!

Po drugie,
gabinet kosmetyczny to wspaniały azyl, w którym możesz podarować sobie chwilę wytchnienia i luksusu. Świece, muzyka, atmosfera… wszystko to składa się na przepis na dobry nastrój i moment oddechu. Możesz poczuć, że odpływasz. Wiele z nas, kosmetolożek, naprawdę wkłada serce w to, aby odpowiednio zadbać o swoją klientkę. Kiedy zatem ta leży z maseczką na twarzy, my w tym samym czasie, zupełnie za darmo, robimy jej peeling lub masaż dłoni. Po tym zresztą możesz poznać dobrą specjalistkę – nie tylko wykona to, co zamówiłaś, ale będzie Ci w tym towarzyszyła i jeśli tylko znajdzie moment, zaoferuje coś dodatkowego w gratisie. W ten sposób nie tylko skóra Twojej twarzy doznaje ulgi, ale też dłonie, które – w dzisiejszych czasach dezynfekcji – bardzo potrzebują takiego otulenia.

Po trzecie,
u kosmetyczki znajdziesz takie produkty, których ze świecą szukać gdzie indziej. W gabinetach pracuje się na markach typu Mediderma, która zarezerwowana jest tylko dla kosmetologów oraz lekarzy. Produkty takich marek nie są szeroko dostępne – nie każdy może kupić sobie np. kwasy do domu i samodzielnie wykonać zabieg.

Po czwarte,
moc produktów stosowanych w gabinecie jest o wiele większa. Zawsze w kosmetykach, których używa się w gabinetach występuje większe stężenie substancji aktywnych, niż w maskach i kremach dostępnych w aptece czy też Hebe.

Po piąte,
masz możliwość zakupu profesjonalnych produktów, bez konieczności płacenia za przesyłkę. Przykładem może być fenomenalna odżywka RevitaLash, którą osobiście bardzo polecam.
Podsumowując:
aby cieszyć się piękną i zadbaną skórą twarzy, należy odwiedzać kosmetyczkę raz w miesiącu bądź raz na kwartał, czyli w odpowiedniej porze roku – jesień, zima, wiosna, lato. Podaruj sobie chwilę luksusu i już dziś umów się z kosmetyczką!

Pobierz bezpłatny poradnik!

Zapisz się i odbierz bezpłatnie poradnik "Przyjemny masaż ciała" ❤️

Pobierz bezpłatny rozdział e-booka!

Zapisz się i odbierz pierwszy rozdział bezpłatnie

Dołącz do bezpłatnego wyzwania
i odkryj skuteczne sposoby na domową pielęgnację skóry

 

WYZWANIE

Wypełnij pola poniżej i dołącz do wyzwania!

Pobierz bezpłatny E-book i dowiedz się, jak zadbać o swoją skórę w domu!

Zapisz się i odbierz e-book bezpłatnie